Pristatymas visame pasaulyje

Patogi Latvijos geografinė padėtis leidžia vykdyti pristatymus bet kokiu transportu į bet kurį pasaulio tašką ir su ženkliu logistikos kaštų taupymu.

Mes išnaudojome savo pranašumus, kad sukurtume logistikos tinklą, kuris leidžia mums pasiekti klientus dar greičiau. Jūsų darbas taps lengvesnis ir ilgalaikės išlaidos mažės.

4 apvadų dangčiai
Chemical pallet - CP8 Wooden pallet Packaged collars - save space concept 4 collar lids

Kombinuotas pristatymas

Kombinuotas pristatymas - yra KRONUS klientų aptarnavimo etalonas! Skirtingų pakuočių rūšių vienoje siuntoje derinimas yra ne tik patogu. Iš esmės, tai reiškia Jūsų lėšų taupymą, nes tokio gabenimo kaina yra identiška vienodos pakuotės krovinio kainai. Padėklai, padėklų apvadai, dangčiai, jungiamosios detalės ir naudota pakuotė gali būti įtraukta kombinuotą krovinį.

Pristatymas keliais adresais

Sprendimai, padedantys taupyti pagrindinius kliento išteklius: lėšas ir laiką - KRONUS prioritetas! Iškrovimo keliose vietose (adresuose) galimybė mažina kliento transporto išlaidas. Pavyzdžiui, kai KRONUS klientas užsako padėklų krovinį, arba kombinuotą krovinį, dalis krovinio gali būti pristatoma į gamybą, o kita dalis gali būti iškrauta sandėlyje. (Taikomos tam tikros sąlygos, kurių teiraukitės klientų aptarnavimo).

Euro padėklas Euro padėklas Euro padėklas Euro padėklas Euro padėklas Euro padėklas
prieiga prie padėklų ar padėklų apvadų prieiga prie padėklų ar padėklų apvadų prieiga prie padėklų ar padėklų apvadų prieiga prie padėklų ar padėklų apvadų prieiga prie padėklų ar padėklų apvadų Pallets top on each other

Greita prieiga

Jums reikia greitos prieigos prie padėklų ar padėklų apvadų , bet neturite galimybės gamyboje sandėliuoti tuščios pakuotės didelėmis apimtimis? KRONUS padės organizuoti atsarginius sandėlius šalia Jūsų gamyklų.

Bėgant metams mes išmokome, kad tiekimas mūsų klientams iš atsargų sandėlių yra būtinas, siekiant užtikrinti jų verslo sėkmę. Mes apskaičiuojame individualias reikmes ir pasiūlome geriausius sprendimus skirtingose situacijose.

Kontaktinis asmuo

Klientų aptarnavimas
Prireikė konsultacijos arba norite tapti klientu?
Viskas tampa įmanoma, jei tik nori!
Kronus kontaktinis asmuo

Skaityti mūsų dienoraštį

Atnaujintų ir termiškai apdorotų padėklų privalumai
Perskaityk straipsnį
Atnaujintų ir termiškai apdorotų padėklų privalumai