Home page slider part 1 - wooden pallet Home page slider part 2 - pallet Side Home page slider - part 3 Home page slider - part 4

Standartiniai padėklų apvadai

Padėklų apvadai yra labai patogus ir taupus panaudotų pakuočių tipas, skirtas didelių gabaritų, kompaktiškiems ar puriems produktams. Padėklų apvadai yra itin patvarūs, turi lanksčią konstrukciją ir leidžia optimaliai panaudoti sandėlio vietą. Tobulas sprendimas išties profesionaliai logistikai!

Transportavimas

Standartinė pakuotė = 108 vnt. ant padėklo. Pagal kliento poreikius, pakuotės apimtį galima keisti.

2000mm
1200mm
1100mm
Sulankstomi padėklų apvadai
Jus domina mūsų verslo sprendimai, o gal reikia nemokamos konsultacijos?
Pasikalbėkime.
108 apvadai ant padėklo
3 m3
Sulankstomi padėklų apvadai
Capacity slider part 1 Capacity slider part 2 Capacity slider part 3 Capacity slider part 4
21 m3

Talpa

=

1 pilnas sunkvežimis = 2808 padėklų apvadai = 550 m3

 


 

Apvado aukštis

Padėklų apvadai gali būti standartinių išmatavimų 100, 200, 300 ir 400 mm aukščio, o taip pat ir nestandartinių išmatavimų.

400mm

300mm

200mm

100mm

Apvado išmatavimai

Dydis nesvarbus?! KRONUS gamina visų reikiamų ir specializuotų dydžių padėklų apvadus, kurių ilgis nuo 300 iki 3500 mm. Nesvarbu ką nuspręstumėte laikyti ar transportuoti - geriausios sąlygos Jūsų produkcijai garantuotos. Mes žinome - dydis yra svarbus!

 

Pertvaros

Pertvaros leidžia patogiai suskirstyti, sandėliuoti ir transportuoti smulkias produkcijos partijas viename padėklų apvade (ant vieno padėklo). Maža to, pertvarų naudojimas - tai pinigų taupymas - Jums daugiau nebereikalinga papildoma pakuotė!

Personalizacija

Spalvotos padėklų dalys ir jūsų įmonės logotipas leidžia lengviau atpažinti, registruoti ir organizuoti produktus sandėlyje bei didina jūsų prekės ženklo populiarumą rinkoje!

Vyrių spalva:
Medienos spalva:
Logotipas:
Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos ir raskite geriausią sprendimą Jūsų įmonei.
Bendradarbiaukime

Ilgintuvai

Sandėliuojate produkciją keliais aukštais ir Jums reikalingas patogus priėjimas prie prekių? Tai jau nebe problema - vertikalios pertvaros užtikrina greitą prieigą prie produkcijos ir taupo sandėliavimo patalpas be stelažų!

 

Ilgintuvai / Medinės pakuotės / Padėklų apvadai ir sistemos saugojimui

6-ių kilpų apvadai

Sulankstomi 6-šarnyriniai padėklų apvadai kompaktiški, taupo vietą sandėliuojant ir transportuojant, patogūs darbui uždarose erdvėse. Juos labai paprasta surinkti ir išardyti...Ar jau žinote kaip užimsite savo sandėlio darbuotojų laisvą laiką?!

Apvadų medžiagos

Skirtingi kroviniai ir laikymo sąlygos = skirtingi reikalavimai pakuotei. Išsirinkite patikimiausias padėklų apvadų medžiagas, atitinkančias Jūsų reikalavimus!


 

Kampukai

iją ir pakuotę nuo pažeidimų, mažindami padėklų apvadų poslinkio ir kritimo riziką, esant daugiaaukščiam sandėliavimui ir transportavimui.

 

Green plastic corner Part of slider - basic pallet collar Green plastic corner - right back Collar plastic corner Collar corner - back front Part of slider - bottom pallet Part of slider - top collar Green plastic corner Collar side - one level Collar corner - left front Collar corner - right front

Durelės ir dangčiai

Saugumas, švara, sandėliavimo patogumas, daugiaaukštis išdėstymas, greita ir patogi prieiga prie produkcijos arba, atvirkščiai - prieigos apribojimas. Viskas čia!

Pallet collar - view from one side Part of slider animation Part of homepage slider Part of slider - plank overlap White label holder for collars Blue label holder for collars Slider part - collar label holder

Etikečių laikikliai

Sandėlio valdymas tapo paprastesnis! Specialios kišenėlės leidžia žymėti ir apskaityti produkciją, tuo pačiu, išlaikant pakuotės nepažeistumą ir išvaizdą.

Kontaktinis asmuo

Klientų aptarnavimas
Prireikė konsultacijos arba norite tapti klientu?
Viskas tampa įmanoma, jei tik nori!
Kronus kontaktinis asmuo

Skaityti mūsų dienoraštį

Kaip Jūsų Sandėlį Paversti Nuolat Klestinčiu
Perskaityk straipsnį