Kronus Euro standarto padėklas

Euro padėklai (EPAL)

Mūsų siūlomi Euro padėklai yra gaminami vienoje moderniausių gamybos linių, o tai garantuoja, kad Euro paletės atitiks visus reikalavimus. KRONUS taip pat siūlo naudotų padėklų surinkimo bei perdirbimo paslaugas.

Išmatavimai: 800x1200x145 mm
Svoris: 25.6 kg
Talpa: 2000 kg

Restauruoti EPAL Padėklai

Norėdami klientams suteikti aukščiausios kokybės perdirbus padėklus, KRONUS pilnai pasirūpina jūsų panaudotų padėklų surinkimu. Padėklų paėmimas, sertifikuotas aptarnavimo procesas ir greitas pristatymas klientui – šios pasalugos yra taikomos skirtingų rūšių padėklams. Tai reiškia naudą mūsų klientams, nes jie priima taupius sprendimus.

Mūsų patirtis rodo, kad perdirbtos Euro paletės daugiausia naudos atneša mažesnėms įmonėms, nors ilguoju laikotarpiu finansinių resursų sutaupymas pasireiškia ir didelėse kompanijose. Naudojami perdirbti Euro padėklai nepaveikia transportavimo ir sandėliavimo procesų, kadangi Kronus užtikrina, jog visos mūsų perdirbtos Euro paletės yra patvarios ir praėję sertifikuotas patikras.

O tai mums leidžia didžiuotis, nes ne tik kiekvienos Kronus Euro paletės svoris ir kiekvienos Euro paletės išmatavimai po perdirbimo atitinka standartus, bei mūsų klientams atneša finansinę naudą, nes jie pastebi, kad mūsų Euro paletės kaina bei aptarnavimo galimybės leidžia jiems sutaupyti.

Kontaktinis asmuo

Klientų aptarnavimas
Prireikė konsultacijos arba norite tapti klientu?
Viskas tampa įmanoma, jei tik nori!
Kronus kontaktinis asmuo

Skaityti mūsų dienoraštį

Kaip Jūsų Sandėlį Paversti Nuolat Klestinčiu
Perskaityk straipsnį