Mūsų komanda

Pagrindinis įmonės turtas - tai joje dirbantys žmonės ir mes vertiname kiekvieno įmonės darbuotojo indėlį. Esame įsitikinę, kad pasitenkinimas darbu - visos įmonės ir darbuotojų atskirai, spartaus augimo sąlyga. Mes kuriame atvirą, sąžiningą, pagarbią darbinę aplinką įmonėje tam, kad darbuotojai galėtų maksimaliai atskleisti savo sugebėjimus ir gautų atitinkamą savo darbo įvertinimą.

Kronus darbuotojai
Kronus klientai

Mūsų klientai

Kliento poreikiai KRONUS yra svarbiausi. Mes nuolatos kontaktuojame su vartotojais ir tiekėjais tam, kad išstudijuotume ir patenkintume jų poreikius, norus ir lūkesčius. Stengiamės maloniai stebinti klientus savo produkcija, aptarnavimu ir ekspertų pagalba.

Nepriekaištinga įmonės reputacija

Mūsų reputacija - tai mūsų pasididžiavimas! Pasididžiavimas tuo darbu, kurį darome, į kurį įdedame savo sielą ir laiką. Reputacijos neįmanoma nusipirkti. Ji uždirbama metais ir saugoma kaip svarbiausia. Mes stengiamės būti geriausiais, o ne tik stambiausiais.

Kronus pagalbinis biuras
Kronus partneriai ir kolektyvas

Pasitikėjimas ir pagarba asmenybei

Santykius mes grindžiame pasitikėjimo ir pagarbos pagrindu, nuo pat pradžių tikėdami žmogaus garbingumu, sąžiningumu ir nuoširdumu. Pasitikėdami partneriais ir laukdami analogiško požiūrio savo atžvilgiu, mūsų darbą paverčiame maloniu ir patogiu. Mes vertiname žmonių požiūrius - tai santykių su partneriais ir komandos nariais pagrindas.

Plėtra ir inovacijos

Inovacijos reiškia - niekada nesustoti ties pasiektu. Stengiamės užimti mūsų pramonės lyderių pozicijas. Nebijome svajoti. Mes nuolatos dedame pastangas prie paslaugų kokybės pagerinimo ir verslo procesų tobulinimo.

Kronus biuras

Kontaktinis asmuo

Klientų aptarnavimas
Prireikė konsultacijos arba norite tapti klientu?
Viskas tampa įmanoma, jei tik nori!
Kronus kontaktinis asmuo

Skaityti mūsų dienoraštį

Patarimai Renkantis Pakavimo Sprendimą Jūsų Verslui
Perskaityk straipsnį
Patarimai Renkantis Pakavimo Sprendimą Jūsų Verslui