Patarimai Renkantis Pakavimo Sprendimą Jūsų Verslui

Renkantis tinkamą pakuotę, dėmesį kreipti reikia ne tik į jūsų produktus. Jūs norite pasirinkti sprendimą, kuris yra teisingas ne tik jūsų produktui, bet ir jūsų kompanijai.

Jūsų pakuotė turi tarnauti nevienam skirtingam tikslui. Ji turi saugoti jūsų produktus ir taip pat reprezentuoti jūsų kompaniją – šis balansas turi būti išlaikytas.

Pakartotinai naudojama pakuotė​Didžioji įmonių dalis galvoja apie tokius dalykus, kaip logotipas ir produktų kokybė, tačiau neinvestuoja pakankamai laiko į pakuotės pasirinkimą. Tai yra keista, nes pakuotė – tai pirmas dalykas, kurį pamato jūsų klientai ir kiti verslininkai. Būtent iš pakuotės jie ir susidaro pirmą yspūdį apie jūsų verslą.

Yra svarbu pasirinkti tobulą pakuotę, reprezentuojančia jūsų verslą ir jūsų produktą. Mes surinkome keletą patarimų, padėsiančių jums apgalvoti pakavimo pasirinkimus ir išsirinkti vieną, labiausiai tinkantį jums, jūsų verslui bei jūsų produktų linijai.

Tikslas yra visada išsirinkti pakuotę, kuri sumažins kaip įmanoma daugiau rizikų jūsų produktui, kad šis būtų pristatomas nepriekaištingos būklės bei nepaliestas pašalinių. Deramas įpakavimas vaidina pagrindinę rolę jūsų verslo sėkmės istorijoje ir todėl nusipelno jūsų rimto apsvarstymo.

Apgalvokite, kokią žinutę norite perteikti apie savo kompaniją, kai svarstote apie pakavimo variantus. Galbūt norite, kad jus pažintų, kaip kompaniją, kuri rūpinasi aplinkos gerove? Tuomet turėtumėte rinktis daugkartinio naudojimo pakuotę, kuri yra gaminama iš tvirtų medžiagų.

Dauguma kompanijų sutiktų, kad jie nori išsiųsti žinutę, jog yra rimtai nusiteikę dėl savo produkto ir to, kad jų produktas yra apsaugotas tinkamos pakuotės. Gerai pagalvojus, jūsų pakuotė atsilieps:

  • Transportavimo lengvume;
  • Sandėliavimo paprastume;
  • Lengvu reikalavimų užtikrinimu;
  • Bus taupi;
  • Sumažins atliekas.

Produkto pakuotė gali padėti užtikrinti lengvą transportavimą, galimybę būti lengvai sandėliuojama ir kad ji atitiks atitinkamus reikalavimus. Žinoma, ji taip pat bus ir taupus pasirinkimas.

Nykščio taisyklė

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte žinoti apie pakuotę – tai kad blogai išnaudojama erdvė reiškia pinigų išmetimą. Jeigu savo pakuotės pasirinkimu neoptimaliai išnaudojate vietą – reiškia švaistote savo pinigus. Būtina rasti gerą kompromisą. Ideali pakuotė yra pakuotė, kuri gali būti pritaikoma pagal poreikius.

Ji nebus visada vienodo dydžio, skirta viskam, kadangi jūs negalite žinoti, kada arba kiek mažai ar daug daiktų turėsite priimti saugojimui, todėl pritaikymo pagal poreikius galimybė yra ypač reikalinga.

Reikalavimai

Prieš tęsiant patarimus, štai dar viena “taisyklė”, kuria remiantis jūs užtikrinsite, kad laikotės ne tik gamintojo šalies nuostatų, bet ir tos, kuri priims krovinį. Nuostatų nesilaikymas gali nuvesti į nepavydėtinas situacijas.

Įsitikinkite, kad siuntimo ir pakavimo skyriai žino visas reikalingas nuostatas. Jų neišmanymas arba nesilaikymas gali privesti prie išlaidų, atsiradusių dėl vėlavimų arba perpakavimo.

Produkto apsvarstymas

Renkantis pakavimo sprendimą būtina pagalvoti apie tai, ko ras yra svarbu produkto atžvilgiu. Sandėliavimas, siuntimas ir pristatymo saugumo užtikrinimas – trys pagrindiniai aspektai, kurie turi atsidurti jūsų produktui reikalingų aspektų sąrašo viršuje.

Pagalvokite, kaip produktai yra tansportuojami

Kiekvienas transportavimo etapas turi savo skirtingas pavojų rūšis. Pakavimo plėvelės ir kiti mažai patvarūs pasirinkimai gali nebūti pakankami.

Kad išvengtumėte “pakuotės netikėtumų” transportavimo metu, apsvarstykite medinių padėklų su apvadais galimybes. Kai kuriais atvejais, kai pakuotė turi ištverti muitinės patikras, minkštas bei nepatvarus įpakavimas tikrai nėra geriausias pasirinkimas. Iš anksto žinant, kad produktas gali būti tikrinamas, gali padėti jums priimti teisingą sprendimą.

Žemesnis profilis yra geriausias

Pasirenkti žemą profilį yra gerai. Padėklai ir jų apvadai gali pasiūlyti pritaikomą profilį, kas gali būti naudinga tiek sandėliavimo, tiek transportavimo tikslais. Sumažinus pakuotės profilį gali būti ne taip brangu siųsti krovinį.

Esant sunkiam kroviniui, jis yra apmokamas pagal svorį. Kai krovinys yra lengvas – jis apmokestinamas pagal siunčiamą talpą. Tad mažesniems daiktams pasirinkę žemo profilio pakuotę galite sutaupyti pakankamai nemažai.

Tiesą sakant, nesvarbu, ar krovinys sunkus, ar lengvas – žemo profilio pasirinkimas (reguliuojamo, kaip kad padėklo ir padėklų apvadų) yra puikus, nes jis užtikrina, kad pakuotę išnaudojate jos pilnu potencialu. Ją lengva krauti, sandėliuoti ir gabenti.

Pakartotinai naudojama pakuotė

Su atsidavusia tiekimo grandinės partneryste galite pasirinkti galimybę naudoti nevienkartinę pakuotę, kas padėtų sumažinti išlaidas ir būtų daug geresnis būdas pakuoti. Jau vien tik viešoji nuomonė yra pakankama priežastis naudoti pakuotę, kurią galėsite pakartotinai naudoti. Tokia pakuotė atitinka daugumą nuostatų ir yra palankesnė aplinkai.

Žinokite savo išpėstines gamintojo atsakomybes

Šios atsakomybės gali būti skirtingos, tačiau kai kuriose šalyse galite būti atsakingas už visą savo pakuotės “gyvenimo ciklą”. Prieš priimdami pakavimo sprendimą, išsiaiškinkite su kuo bendradarbiaujate. Tai padės sumažinti išlaidas, atsirandančias dėl vėlavimų bei perpakavimų.

Ekspertai pataria

Galiausiai, jei neišeina pasirinkti ir norite būti dar geriau informuoti prieš nutardami – susisiekite su ekspertu, kuris galės jums patarti ir padėti apsispręsti. Pakavimas ir logistika – abu yra labai svarbūs dalykai, lemiantys jūsų verslo sėkmę, kuriuose būtina priimti teisingus, darbo operacijoms naudą nešančius sprendimus.

Jeigu dvejojate apie dabartinę pakuotę arba jums reikia pagalbos išsirenkant naują, kreipkitės į ekspertą. Tai jūsų verslui gali atnešti tik gera. Eksperto patarimas gali padėti jums pasirinkti teisingą sprendimą. Atlikti sprendimą yra lengva, kai visas detales galite sužinoti iš ko nors, kas dirba toje srityje.

06.09.2017

You might find this interesting:

Kontaktinis asmuo

Klientų aptarnavimas
Prireikė konsultacijos arba norite tapti klientu?
Viskas tampa įmanoma, jei tik nori!
Kronus kontaktinis asmuo

Skaityti mūsų dienoraštį

Atnaujintų ir termiškai apdorotų padėklų privalumai
Perskaityk straipsnį
Atnaujintų ir termiškai apdorotų padėklų privalumai